Fırat Üniversitesi

Öğrenci İşleri Bilgi Sistemi
   


 

Kullanıcı Adı
Şifre
Sayıların Toplamı  
 
   
   
Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
 

 Farabi ile Giden Öğrencilerin Öğrenim Durumunun Aktif Öğrencimiz olup, FARABİ ile Gitti  olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca Öğrenci Kartından Ders kayıt işlemleri menüsü altında yer alan Erasmus/Farabi/YG/DG Bil. ekranından gittiği Üniversite bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

 Kayıt Donduran Öğrencilerin Öğrenim Durumunun KAYDINI DONDURDU olarak değiştirilmesi gerekmektedir.Ayrıca Öğrenci Kartından Akademik İşlemler menüsü altında yer alan Ek Süreler ekranından Kayıt dondurma bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Not : İki dönem kayıt donduranlar için ayrı ayrı olmak üzere iki adet kayıt oluşturulmalıdır.

 Özel Öğrenci Durumu ile giden öğrencilerin Öğrenim Durumunun Aktif Öğrencimiz Olup, ÖZEL ÖĞRENCİ Olarak Gitti olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca Öğrenci Kartından Ders Kayıt İşlemleri menüsü altında yer alan  Erasmus/Farabi/YG/DG Bil. ekranından özel öğrenci olarak gittiği üniversitenin bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

 Erasmus ile Giden Öğrencilerin Öğrenim Durumunun Aktif Öğrencimiz olup, ERASMUS ile Gitti  olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca Öğrenci Kartından Ders kayıt işlemleri menüsü altında yer alan Erasmus/Farabi/YG/DG Bil. ekranından gittiği Üniversite bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.